O nas

Kancelaria Usług Księgowych LEX działa na rynku od 2014 r i jest nowoczesną polską firmą oferującą usługi księgowe oraz kadrowo – płacowe, ukierunkowana na kompleksową obsługę
spółek z o.o., spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych, spółek jawnych, spółek cywilnych, stowarzyszeń, fundacji,
osób prowadzących działalność gospodarczą. Naszą ofertę kierujemy do firm poszukujących profesjonalnej obsługi
rachunkowo-podatkowej i kadrowo-płacowej.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń rachunkowo-podatkowych oraz wsparcia prawnego. Zajmujemy się doradztwem umożliwiającym podjęcie korzystnych decyzji biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Biznesowych, w celu zapewnienia im profesjonalnego wsparcia w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego, nawiązaliśmy współpracę partnerską z doradcami podatkowymi, radcami prawnymi oraz doradcami finansowymi na terenie całej Polski.

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług. Działamy na podstawie certyfikatu Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze kwalifikacje potwierdzone są licznymi certyfikatami z ukończonych szkoleń i kursów oraz studiów podyplomowych z zakresu podatków i doradztwa podatkowego w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Kancelaria posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Współpracę z Klientem opieramy na należytym zrozumieniu charakteru prowadzonej działalności. Pozwala to na właściwe ukierunkowanie pracy oraz dostosowanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb Klienta. Udzielamy wszechstronnego wsparcia przy rozwiązywaniu problemów.

O nas kancelaria usług księgowych LEX

Najwyższa jakość obsługi Klientów jest w naszej działalności absolutnym priorytetem. Staramy się, aby wysoka jakość obsługi stanowiła standard równie naturalny i oczywisty jak wysoki poziom merytoryczny i doświadczenie naszej kadry pracowniczej.

To, co nas wyróżnia to nieustanna troska o zadowolenie Klienta. W tym celu tworzymy procedury i standardy obsługi Klienta oraz rozwijamy narzędzia informatyczne, które ułatwiają współpracę z naszym biurem. Jednak kluczem do sukcesu jest doskonały zespół ludzi.

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do życzeń każdego Zleceniodawcy. Pracujemy na nowoczesnych programach komputerowych firmy INSERT.