Wartości

Obierz z nami kierunek na

Bezpieczeństwo
Długofalowe relacje
Zaangażowanie
Transparentność

Bezpieczeństwo

Swoje relacje z Klientami opieramy na zasadzie pełnej dyskrecji i zaufania. Decydując się na współpracę możesz powierzyć nam swoje sprawy w atmosferze poufności, mając pewność, że uzyskane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie w celu świadczenia obsługi księgowej. Wszelkie dokumenty i materiały przechowujemy w sposób zabezpieczający przed dostępem jakichkolwiek osób nieupoważnionych. Dokładamy wszelkiej staranności, aby przekazane nam informacje i dane pozostały poufne i bezpieczne. Mamy świadomość jak cennym są one kapitałem oraz jakie niebezpieczeństwa wiążą się z ich ujawnieniem. Dlatego współpraca z Kancelarią to dla Ciebie zawsze pełna gwarancja bezpieczeństwa i poufności.

Długofalowe relacje

Długofalowe relacje Naszym celem budowanie z Klientami długofalowej współpracy. Nasi Klienci wiedzą, że znamy ich sprawy i stale czuwamy nad ich bezpieczeństwem. Zapewnia to poczucie stabilności obsługi księgowej, pozwala na działanie w warunkach pełnego zaufania oraz umożliwia wspólne wypracowywanie strategii na przyszłość. Współpraca ze specjalistami

Zdajemy sobie sprawę z tego, że polskie prawo podatkowe jest niezwykle złożone i skomplikowane a jeden doradca podatkowy czy prawnik, nawet najwybitniejszy, nie może być ekspertem w każdej dziedzinie. Wiemy też, że Klient odniesie więcej korzyści, jeżeli zostanie mu dedykowany zespół specjalistów. W celu osiągnięcia najwyższych standardów usług współpracujemy z prawnikami i doradcami podatkowymi praktykującymi w różnych branżach, jak również z doradcami podatkowymi, finansowymi, ekspertami od nieruchomości, audytorami

Zaangażowanie

Współpraca z Kancelarią to dla Ciebie pewność, że zajmiemy się Twoją księgowością z pełnym zaangażowaniem. Do każdej sprawy podchodzimy dokładnie w ten sam sposób – profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem – dla osiągnięcia naszego wspólnego sukcesu.

Transparentność

Rozliczenia z Klientami opieramy wyłącznie na w pełni transparentnych zasadach. Wynagrodzenie za świadczone usługi księgowe ustalamy zawsze na samym początku współpracy. Stosujemy elastyczne modele wynagrodzeń, w tym przede wszystkim wynagrodzenie godzinowe lub ryczałtowe.