Halina Skrzeczkowska-Kozian

Od wielu lat profesjonalnie zajmuje się doradztwem kredytowym. Specjalizuję się przede wszystkim w produktach dla firm, które szukają finansowania na działalność bieżącą, inwestycję w firmie np. budowa hotelu, zakup działki na cele komercyjne etc. Dotychczas zdobyte doświadczenie powoduje, że działam szybko, profesjonalnie, rzetelnie oraz z zachowaniem najwyższej jakości obsługi. W swojej codziennej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem klienta, a także staram się zminimalizować do minimum czas moich klientów. Credo mojego działania jako eksperta w mFinanse to oferować usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz pracować tak, aby uzyskać polecenie do współpracy z kolejnym klientem.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas na łonie natury, najlepiej jest zebrać myśli podczas jazdy rowerem, na spacerze brzegiem morza, dodatkowo joga to mój relaks, spokój, aktywny czas tylko dla siebie.

Chcąc udostępnić Państwu najlepsze rozwiązania finansowe dla firm, Kancelaria LEX podjęła współpracę z mFinanse, by nasi klienci mieli możliwość skorzystania z wielu opcji w jednym miejscu.