Ila Knapczyk

Od ponad 25 lat zajmuję się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.  Towarzyszę moim klientom na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Pomagam im zakładać i zmieniać spółki, tworzę i opiniuję umowy oraz doradzam  we wszystkich związanych z prowadzeniem działalności kwestiach.

Ukończyłam studia prawnicze i odbyłam aplikację adwokacką. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na szkoleniach i studiach podyplomowych zarówno w zakresie prawa jak i psychologii oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego.

Doradzam też klientom w zakresie prawa własności intelektualnej. Z moimi klientami pracuję także coachingowo. Prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe, a klienci w pracy ze mną doceniają kompleksowe podejście do sprawy, jak i wieloaspektową analizę, czy poczucie zaopiekowania na wielu poziomach.

Prowadzę również działalność edukacyjną jako członkini Komisji Edukacji Prawnej przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Jestem współtwórcą Fundacji Praktykologia w której objełam stanowisko Wiceprezeski.

Kocham morze.  Żyję z przekonaniem, że to na czym skupiasz swoją uwagę rośnie.